2020-10-01

Karrier

Bérszámfejtő-könyvelő

Stabil hátterű logisztikai cégünk új bérszámfejtő-könyvelő munkatársát keresi!
Teljes munkaidejű bejelentés, határozatlan idejű jogviszony, alkalmazotti státusz.

✔️ Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 év tapasztalattal ❌ Nem könyvelőiroda!
✔️ Naprakész számviteli és adózási ismeretekkel ❌ Nem szükséges nyelvtudás!

Fizetés: jelöld meg bérigényedet |

Hol: Budapest, 23. kerület, Ócsai út 7. |

Mikortól: kezdés akár azonnal

Kik vagyunk mi?

A KOVA Trans egy stabil csomagküldő cég, ami már 20 éve működik és növekszik töretlenül. Nagyháztartási gépeket és bútorokat szállítmányozunk országszerte. Nap mint nap több ezer termék talál gazdára, melyeket mi juttatunk el a boldog tulajdonosok otthonába.

Mindennek az összeszervezésére Rád is szükségünk van, az új bérszámfejtő-könyvelő csapattagunkra!

Elvárásaink a pozíció betöltéséhez:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Office programok magabiztos kezelése, Word, Excel
  • Naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • Pontosság, megbízhatóság, monotonitástűrés
  • Jó kommunikációs készség, terhelhetőség, türelem

Feladataid lesznek:

  • Logisztikai és raktározás vállalkozás teljeskörű könyvelése
  • Bejövő és kimenő számlák könyvelése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és az alvállakozókkal
  • Pénztári bizonylatok, pénztárjelentés elkészítése és könyvelése
  • A tárgyi eszközök nyilvántartása és mozgásaikkal kapcsolatos tételek könyvelése
  • Év végi és évközi zárások elvégzése és az éves beszámoló elkészítése
  • Könyvvizsgálati tevékenység támogatása
  • Esetleges NAV vizsgálatokon való részvétel, revizorokkal való kapcsolattartás
  • Utánvétek nyilvántartása és kezelése a könyvelésben
  • Bankkivonatok könyvelése
  • Bérszámfejtés

Amennyiben szívesen csatlakoznál bérszámfejtő-könyvelő pozícióban a csapatunkhoz, akkor jelentkezz az alábbi űrlap kitöltésével!